Monica Tarța

The world is my backyard

Alergări vara 2013

Continuând ideea de aici, il y a:

18.mai Cupa tabere cu suflet http://cupa.taberecusuflet.ro/mountainbike/
25.mai Semimaraton Sibiu http://maratonsibiu.ro/
25.mai Maraton tabere cu suflet http://maraton.taberecusuflet.ro/
25.mai Hit the top http://www.outdoorromania.ro/htt/
25.mai Riders Club Moara Vlăsiei http://www.ridersclub.ro/en/competitie-ciclism/riders-club-moara-vlasiei
01.iun Hercules Maraton http://www.alternativetm.ro/herculesmaraton
01.iun Tuşnad Marathon http://www.tusnadmarathon.ro/
01.iun Fără asfalt Triathlon http://www.faraasfalt.ro/
08.iun Crosul pădurii http://crosulpadurii.ro/?page_id=362
09.iun Maratonul Vinului http://maratonulvinului.ro/
15.iun Cros şi Semimaraton Arad http://www.cros-semimaraton.ro/
15.iun Retezat trail race http://retezat.trailrace.ro/
15.iun Maratonul ţării gugulanilor – ţarcu http://maratontarcu.blogspot.ro/
23.iun Maraton Apuseni http://www.maratonapuseni.ro/
29.iun No stress triathlon http://nostresstriathlon.ro/
30.iun Duatlon ţara Bârsei http://duatlontarabarsei.ro/
06.iul Cozia mountain run http://coziamountainrun.ro/
06.iul Bioeel triathlon challenge http://bioeeltriathlon.ro/index.php/ro/program/
06.iul MTB Maraton Baia Mare http://www.mtbmaratonbaiamare.ro/
06.iul Surmont MTB Challenge http://www.maraton.surmont.ro/
12.iul Saint Ana Lake Exterra Triathlon http://www.xsalt.ro/
18.iul Marathon 7500 http://www.marathon7500.ro/
20.iul Festivalul sporturilor montane transalpin http://www.festivalul-transalpin.drumetiimontane.ro/
03.aug Retezat Maraton http://retezatmaraton.ro/
03.aug Aqua Challenge Mamaia http://smartatletic.ro/aquachallenge/
03.aug Cindrel în alergare http://www.inalergare.ro/
04.aug Maratonul Bucegilor http://www.padinafest.ro/mtb/inscriere-2/
11.aug Babadag XC http://www.biciclete.ro/babadagxc/
17.aug 2×2 Race http://www.2x2race.com/
18.aug Semimaratonul ţării Făgăraşului http://semimaraton-fagaras.com/
24.aug Mureş Olt Marathon http://www.muresoltmarathon.ro/
24.aug Iorgovanu night run http://www.iorgovanu-nightrun.com/
31.aug No stress triathlon http://nostresstriathlon.ro/

1 Comment

  1. Multumim frumos ca ai inclus Crosul Padurii in lista si te asteptam cu drag la start!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2017 Monica Tarța

Theme by Anders NorenUp ↑